Badanie aut używanych przed zakupem! Pomożemy Państwu podjąć decyzję, czy kupić dane auto. Diagnostyka obejmuje testy komputerowe, lakiernicze, podwoziowe oraz analizę kosztów ewentualnych napraw.

Nasz serwis świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. W przypadku z dużą ilością samochodów "flot" oferujemy specjalne warunki i upusty.

Diagnostyka komputerowa i weryfikacja usterek - naprawa.

O firmie


Posiadamy komputery diagnostyczne, przyrządy pomiarowe i narzędzia specjalistyczne umożliwiające diagnozę i likwidację każdej usterki. W szerokiej ofercie naszych usług, oprócz usług typowych i standardowych, jest również czas i miejsce dla usterek trudnych i skomplikowanych, wymagających większego nakładu pracy i zaangażowania.

W zależności od potrzeb klienta i zasobności jego portfela jesteśmy w stanie doradzić, jakie części zamienne zastosować do naprawy. Odpowiemy na pytanie, czy muszą to być części oryginalne, czy też można zastosować części zamienne tańsze z grupy zamienników, również posiadające gwarancję jakości. Dzięki temu jesteśmy konkurencyjni cenowo, a usługi wykonujemy szybko i solidnie.

 

Zachęcamy i zapraszamy do korzystania z naszego serwisu. Serwis mieścimy się blisko centrum Warszawy, na wylotówce na Poznań (róg Lazurowej). W czasie gdy my będziemy wykonywać usługę, Państwo mogą odpocząć w wygodnej poczekalni.

Stali klienci mogą liczyć na rabaty:
10% na robociznę i 5% na części zamienne