Nasza oferta serwisowa zapewnia wszelkie usługi umożliwiające bezpieczną i długoletnią eksploatację Państwa samochodów. Przeglądy, diagnozowanie usterek i naprawy wykonujemy SZYBKO, TANIO I SOLIDNIE.

Badanie aut używanych przed zakupem! Pomożemy Państwu podjąć decyzję, czy kupić dane auto. Diagnostyka obejmuje testy komputerowe, lakiernicze, podwoziowe oraz analizę kosztów ewentualnych napraw.

Diagnostyka komputerowa i weryfikacja usterek - naprawa.

Serwis Land Rover:

Witamy na stronie naszego serwisu samochodowego aut marki Land Rover znajdującego się w Warszawie.

Jesteśmy serwisem z dwudziestoletnią już tradycją, dzięki temu nasi Klienci mają gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Posiadamy profesjonalne i bogate wyposażenie techniczne dzięki wieloletniej autoryzacji naszego serwisu. Umożliwia nam to szybszą, sprawniejszą i dokładniejszą pracę nad Państwa samochodami marki Land Rover.

Nasi pracownicy to zespół fachowych, profesjonalnych i doświadczonych mechaników. Gwarantujemy zawsze indywidualne podejście do każdego Klienta i jego samochodu. Dla nas każde auto jest tak samo ważne bez względu na jego wiek czy też przebieg.

Wszystkie nasze prace opieramy zawsze na oryginalnych częściach lub na bardzo wysokiej jakości i sprawdzonych przez nas zmiennikach. Dzięki temu jesteśmy w stanie obniżyć koszty serwisu i naprawy.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi naprawy, wymiany części, przeglądy czy też badania geometrii. Stałym Klientom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy – rabaty.

Korzystając z usług naszego serwisu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług, terminowości oraz pomocy naszych pracowników.

Dodatkowo oferujemy badania aut używanych przed ich zakupem. Serwisanci przeprowadzą pełną diagnostykę jak także wycenią koszty niezbędnych napraw.

Obsługujemy także floty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu samochodów marki Land Rover w Warszawie.

 

 

Zachęcamy i zapraszamy do korzystania z naszego serwisu. Serwis mieścimy się blisko centrum Warszawy, na wylotówce na Poznań (róg Lazurowej). W czasie gdy my będziemy wykonywać usługę, Państwo mogą odpocząć w wygodnej poczekalni.

Stali klienci mogą liczyć na rabaty:
10% na robociznę i 5% na części zamienne